Osoby przyjęte na studia na rok akademicki 2024/2025 w pierwszym
i drugim etapie rekrutacji,
proszone są o zgłaszanie się do Dziekanatu od dnia 01 października 2024 r. w celu:

• podpisania ślubowania,
  • odebrania elektronicznej legitymacji studenckiej – jeżeli dokonały opłaty w wyznaczonym terminie,
  • wniesienia opłaty za ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie jest dobrowolne, składka wynosi 50 zł. Szczegółowe informacje są TUTAJ
  • złożenia zaświadczenia od lekarza medycyny pracy – dotyczy osób przyjętych na kierunki rolnictwo, zoopsychologia z animaloterapią oraz zootechnika, które jeszcze nie dostarczyły zaświadczenia

Przypominamy, iż złożenie zaświadczenia jest obowiązkowe. Studenci, którzy nie dopełnią tych formalności, nie będą mogli odebrać legitymacji studenckiej.

GODZINY PRACY DZIEKANATU (czwartek – dzień wewnętrzny – Dziekanat nieczynny)

Osoby zainteresowane otrzymaniem stypendium, składają w Sekcji ds. Świadczeń dla Studentów (DS. nr 4, pok. 10, ul. Żytnia 17/19) - po dopełnieniu niezbędnych formalności, właściwe wnioski wraz z wymaganą dokumentacją.

Regulamin świadczeń dla studentów oraz wzory zaświadczeń i oświadczeń dostępne są na stronie www.uws.edu.pl w zakładce STUDENCI/Stypendia oraz w systemie USOSweb.