rekrutacjaOd 17 stycznia 2011 roku na Wydziale Przyrodniczym rusza rekrutacja na studia II stopnia (stacjonarne i niestacjonarne) na kierunki:

• rolnictwo
  • zootechnika

W związku z tym zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach (www.uph.edu.pl), aby uzyskać informację, jak należy zarejestrować się poprzez Internetową Rejestrację Kandydatów. Znajdziecie tam Państwo dokładny opis, jak krok po kroku należy postępować, aby zostać studentem II stopnia kształcenia na Wydziale Przyrodniczym i nie przeoczyć terminów.

Zachęcamy do studiowania niezwykle atrakcyjnych kierunków, na których znajdziecie Państwo wiele nowoczesnych specjalności. Na pewno każdy znajdzie coś dla rozwijania własnych zainteresowań, aby już po trzech semestrach (1,5 roku) otrzymać wymarzony dyplom z tytułem zawodowym magistra inżyniera, a dla najlepszych, którzy zechcą wyniesione z lat studiów zamiłowanie do badań naukowych kontynuować, istnieje możliwość podjęcia studiów III stopnia – studiów doktoranckich w dyscyplinach: agronomia i zootechnika.

Bardzo serdecznie zachęcamy do kontynuowania studiów na II stopniu kształcenia wszystkich absolwentów, nie tylko naszego, ale i innych wydziałów i szkół wyższych. Nie będziecie Państwo żałowali podjętej decyzji. Warto bowiem włożyć jeszcze trochę wysiłku, aby uzyskać pełne wyższe wykształcenie.