20240607 094521

W dniu 07 czerwca 2024 r. na Wydziale Nauk Rolniczych gościliśmy Panią dr hab. Wiolettę Knapik, z Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Spotkanie dotyczyło projektu realizowanego przez Panią Profesor „Większy potencjał nauk o zarządzaniu i jakości poprzez lepsze wykorzystanie kapitału polskiej wsi" w ramach programu Regionalna Inicjatywa Doskonałości. Jednym z zaplanowanych działań projektu jest organizacja warsztatów naukowych w celu włączenia uczelni o profilu rolniczym i przyrodniczym w działania na rzecz gospodarstw opiekuńczych.
Pani Profesor przedstawiła propozycję współpracy w zakresie implementacji gospodarstw opiekuńczych w Polsce oraz złożenia projektu badawczego.
Wszystkim pracownikom Instytutu Rolnictwa i Ogrodnictwa oraz Instytutu Zootechniki i Rybactwa dziękujemy za wzięcie udziału w spotkaniu.