W dniu 18 kwietnia 2023 r. studenci Wydziału Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach uczestniczyli w Wydziałowm Seminarium z udziałem Pani Justyny Zembrowskiej, Kierownik Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Oddziału Zamiejscowego w Siedlcach oraz Pani Anny Kurowskej, specjalisty ds. funduszy europejskich.

Spotkanie miało na celu przedstawienie problematyki z zakresu funduszy unijnych umożliwiających wdrażanie projektów inwestycyjnych o charakterze lokalnym i regionalnym. W seminarium uczestniczyły władze wydziału i instytutów: Pan dr hab. inż. Jacek Sosnowski – Dziekan Wydziału Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, Pani dr hab. inż. Dorota Banaszewska – Dyrektor Instytutu Zootechniki i Rybactwa, Pan dr hab. inż. Krzysztof Pakuła – Dyrektor Instytutu Rolnictwa i Ogrodnictwa oraz kadra naukowa Wydziału Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniu oraz za ciekawą dyskusję.

Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do naszych Gości z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.