W dniach 17-18 listopada odbyła się 24. edycja Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach. Podczas tegorocznej edycji festiwalu odbyło się ponad 50 wykładów, wystaw i pokazów laboratoryjnych, na wszystkich wydziałach Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

W zajęciach festiwalowych wzięło udział ponad 300 osób z Siedlec i regionu, w tym uczniowie wraz z opiekunami ze szkół, z którymi współpracuje Wydział Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach, tj. z:

1. Zespołu Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim,

2. Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie w Starym Lubiejewie,

3. Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach,

4. Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł. St. Reymonta w Sokołowie Podlaskim,

5. Zespołu Szkół nr 3 im. Władysława St. Reymonta w Łukowie,

6. Zespołu Szkół im. Gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie,

7. Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce,

8. Zespołu Szkół nr 3 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Łosicach

9. Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim

Wszystkim serdecznie dziękujemy z przybycie i wzięcie udziału w XXIV Festiwal Nauki i Sztuki w Siedlcach.