Dnia 21 listopada 2015 roku rozpoczyna się rejestracja na egzamin biegłości językowej TOEIC (język angielski) dla studentów, którzy będą się ubiegać o wyjazd na studia
w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2016/2017.

Jednym z wymaganych dokumentów rekrutacyjnych jest zaświadczenie o znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B1. Studenci, którzy nie posiadają stosownego dokumentu mogą przystąpić do egzaminu TOEIC na naszej uczelni i tym samym uzyskać potwierdzenie swojej znajomości języka angielskiego.

Brak wymaganego potwierdzenia znajomości języka angielskiego dyskwalifikuje studenta przy rekrutacji na wyjazdy do uczelni, w których jest on językiem wykładowym.

Sesję egzaminacyjną zaplanowano na 15.01.2016 r.

Rejestracja na powyższą sesję będzie prowadzona od 21.11.2015 r. do 18.12.2015 r.

Aby dokonać rejestracji należy wcześniej zapoznać się z Regulaminem przystąpienia do egzaminu TOEIC, który dostępny jest na stronie http://www.sjo.uph.edu.pl. Zgodnie
z regulaminem opłata za przystąpienie do egzaminu wynosi 15 złotych. Jest ona automatycznie naliczana przez system USOS w momencie zapisania się na egzamin i jest widoczna
w należnościach w systemie USOSweb. Opłatę należy wnieść w terminie 3 dni od momentu zapisu. Po upływie tego terminu, osoby z nieuregulowaną płatnością zostaną usunięte
z listy kandydatów na egzamin.
Po otrzymaniu wyniku, zdający ma możliwość nabycia certyfikatu za dodatkową opłatą w wysokości 200 zł. Szczegóły w
Regulaminie.

Rozpoczęcie procesu rejestracji na egzamin TOEIC jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu UPH dot. przystąpienia do egzaminu TOEIC oraz potwierdzeniem zapoznania się z Podręcznikiem Kandydata.

Egzamin odbędzie się w Auli Wydziału Humanistycznego, ul. Żytnia 39. Rozpoczęcie egzaminu o godz. 09:30.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Marta Czarnocka).

Przypominamy, iż zapisy prowadzone są po przez system UL znajdujący się pod adresem: https://zapisy.uph.edu.pl

Studium Języków Obcych UPH

Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą