Oddział Informacji Naukowej Biblioteki Głównej UPH serdecznie zaprasza na  spotkanie informacyjne dotyczące repozytorium Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach: RepoS. Szkolenie adresowane do pracowników naukowych i doktorantów poprowadzą mgr Ewa Kozarska, mgr Magdalena Chromińska. Spotkanie odbędzie się 2 czerwca br. o godz. 10.00 w sali 225 (budynek Biblioteki Głównej, ul. ks. J. Popiełuszki 9). Przewidywany czas: 1 godzina.

Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan spotkania:

1. Korzyści dla autora z deponowania prac w repozytorium
2. Repozytoria w Polsce
3. RepoS: repozytorium UPH:
a) rejestracja
b) deponowanie dokumentu